Wtyczka Chrome "GodzinyOtwarcia"

Wtyczka Chrome Godziny Otwarcia

5 marzec 2016

Od dziś możecie także korzystać z serwisu GodzinyOtwarcia24.pl używając naszej wtyczki do Google Chrome, przy pomocy której jeszcze łatwiej znajdziecie godziny otwarcia do ponad miliona miejsc w całej Polsce.

Wtyczka ta jest całkowicie za darmo, nie zawiera reklam i pokazuje godziny otwarcia placówek w wybranym przez Was promieniu. Wtyczkę GodzinyOtwarcia znajdziecie w oficjalnym Chrome Web Store.

Poniżej zrzut ekranu, jak wygląda okno wyszukiwania godzin otwarcia:Po prostu wpisz twoją miejscowość oraz opcjonalnie wyszukiwaną frazę i natychmiast będziesz miał/-a dostęp do wszystkich godzin otwarcia w serwisie GodzinyOtwarcia24.pl. Wtyczka wyświetla najważniejsze dane kontaktowe oraz godziny otwarcia. By zobaczyć więcej szczegołów wystarczy kliknąć na wpis, aby otworzyć link do strony w naszym serwisie z mapką, itd.

Nasza wtyczka jest idealna, by odnaleźć godziny otwarcia, gdy się chce szybko zanieść przesyłkę do poczty albo zrobić zakupy. Zawiera ona godziny otwarcia sklepów, punktów handlowych, urzędów, lekarzy, notariuszy, itd. Dzięki niej nigdy więcej nie będziesz stał/-a przed zamkniętymi drzwiami!

Jeśli używasz przeglądarki Chrome możesz ją od razu przetestować i dać nam znać co o niej sądzisz.

Zainstaluj wtyczkę godzin otwarcia z oficjalnego Chrome Web Store