Najczęściej zadawane pytania

Na tej podstronie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące funkcjonowania serwisu GodzinyOtwarcia24.pl. W przypadku dodatkowych pytań prosimy przesłać wiadomość korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie pomożemy.

1. Czym jest serwis GodzinyOtwarcia24.pl?

Za pomocą serwisu GodzinyOtwarcia24.pl możesz znaleźć informacje na temat godzin otwarcia i zamknięcia wybranych przez Ciebie sklepów, punktów handlowych, punktów usługowych, butików i urzędów. Dzięki GodzinyOtwarcia24.pl nigdy więcej nie będziesz stał przed zamkniętymi drzwiami.

Dodatkowo oferujemy naszym zarejestrowanym użytkownikom możliwość zarabiania gotówki wpisując godziny otwarcia. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

2. Jak mogę skontaktować się z GodzinyOtwarcia24.pl w razie pojawienia się problemów np. z wejściem na stronę, wpisywaniem godzin otwarcia?

W każdej takiej sytuacji można skontaktowac sie z nami korzystając z naszego formularza kontaktowego. My ze swojej strony postaramy się jak najszybciej pomóc rozwiązać problem.

3. Masz własną stronę internetową?

Masz własną stronę internetową i chcesz wzbogacić swoją stronę o możliwość wyświetlania i wyszukiwania godzin otwarcia dowolnej firmy? Jeśli tak, to znajdziesz tutaj kilka możliwości, aby to zrealizować.

4. Skąd mam wziąć godziny otwarcia?

Nowe wpisy godzin otwarcia mogą zawierać wyłącznie dane, do których posiadasz prawo publikacji oraz prawo przeniesienia na nas praw użytkowania, czyli w internecie są to po prostu strony internetowe danych firm. Przyklady stron zgodnych z naszym regulaminem i regułami dla nowych wpisów:

  • strony punktów/sieci handlowych: biedronka.pl, castorama.pl, aldi.pl, auchan.pl, itd.
  • strony urzędów: poczta-polska.pl, itd.
  • strony punktów usługowych: fryzjer (berendowicz-kublin.pl), restauracja (podwawelem.eu), itd.

Pamiętaj, muszą to być strony, które należą do firmy której godziny otwarcia wpisujesz. Niedozwolone są strony "pośredniczące", które co prawda zawierają godziny otwarcia innych firm np. wikipedia.pl, zumi.pl, itd. ale odpisywanie treści z tych stron jest niezgodne naszym regulaminem i regułami dla nowych wpisów.

5. Jak to możliwe, że GodzinyOtwarcia24.pl daje mi pieniądze i skąd się one biorą?

Serwis GodzinyOtwarcia24.pl finansuje się z reklam, część dochodów płacimy naszym użytkownikom, aby godziny otwarcia firm były aktualne.

6. Ile mogę zarobić za pośrednictwem GodzinyOtwarcia24.pl?

Kwota, którą możesz zarobić nie jest w żaden sposób ograniczona. Zależy tylko od Ciebie, ile nowych wpisów i/lub aktualizacji dodasz do naszego serwisu. Im więcej, tym więcej zarabiasz.

Dla mediów

Komunikaty prasowe znajdują się tutaj.