Najczęściej zadawane pytania

Na tej podstronie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące funkcjonowania serwisu GodzinyOtwarcia24.pl. W przypadku dodatkowych pytań prosimy przesłać wiadomość korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie pomożemy.

1. Czym jest serwis GodzinyOtwarcia24.pl?
Za pomocą serwisu GodzinyOtwarcia24.pl możesz znaleźć informacje na temat godzin otwarcia i zamknięcia wybranych przez Ciebie sklepów, punktów handlowych, punktów usługowych, butików i urzędów. Dzięki GodzinyOtwarcia24.pl nigdy więcej nie będziesz stał przed zamkniętymi drzwiami.

Dodatkowo oferujemy naszym zarejestrowanym użytkownikom możliwość zarabiania gotówki wpisując godziny otwarcia. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

2. Czy stosujecie w regulaminie jakieś ukryte sztuczki? Czy za jakiś czas nie otrzymam wezwania do zapłaty?
Nie. W żaden sposób nie obciążamy użytkowników żadnymi dodatkowymi opłatami z tytułu korzystania z usług serwisu. Wręcz przeciwnie, to my dajemy Tobie gotówkę za wpisywanie godzin otwarcia!

3. Skąd mam wziąć godziny otwarcia?
Nowe wpisy godzin otwarcia mogą zawierać wyłącznie dane, do których posiadasz prawo publikacji oraz prawo przeniesienia na nas praw użytkowania, czyli w internecie są to po prostu strony internetowe danych firm. Przyklady stron zgodnych z naszym regulaminem i regułami dla nowych wpisów:

 • strony punktów/sieci handlowych: biedronka.pl, castorama.pl, aldi.pl, auchan.pl, itd.
 • strony urzędów: poczta-polska.pl, itd.
 • strony punktów usługowych: fryzjer (berendowicz-kublin.pl), restauracja (podwawelem.eu), itd.

 • Pamietaj, muszą to być strony, które należą do firmy której godziny otwarcia wpisujesz. Niedozwolone są strony "pośredniczące", które co prawda zawierają godziny otwarcia innych firm np. wikipedia.pl, promoceny.pl, itd. ale odpisywanie treści z tych stron jest niezgodne z polskim prawem, naszym regulaminem i regułami dla nowych wpisów.


  4. Jak mogę skontaktować się z GodzinyOtwarcia24.pl w razie pojawienia się problemów np. z wejściem na stronę, wpisywaniem godzin otwarcia?
  W każdej takiej sytuacji można skontaktowac sie z nami korzystając z naszego formularza kontaktowego. My ze swojej strony postaramy się jak najszybciej pomóc rozwiązać problem.  Copyright © 2013-2019 GodzinyOtwarcia24.pl [Impressum]. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
  Polityka prywatności | Impressum
  © 2013-2019 GodzinyOtwarcia24.pl.